Latviski
Krieviski
 Mums ir patīkami jaunumi. No šī brīža visām Runva vinčām 5 gadu garantija! Garantijas nosacījumi: 1.Vinčai ...
lasīt tālāk
Esam izveidojuši aprakstu par visurgājēja Laplandera pārbūvi, kā arī izveidota atskaite par Arctic Trophy ...
lasīt tālāk
Sadaļā mūsu darbi varat apskatīt jaunākos veikumus ŠEIT
Meklēt


Preču apraksti raquo; Sliežu domkrats HI Jack (Hi Lift)

Hi-Jack vai Hi-Lift domkrati.

 

Hi-Jack domkrats ir viens no nepieciešamākajiem piedzīvojumu meklētāju aprīkojumiem. Ar tā palīdzību ir iespējams pacelt automašīnu lai nomainītu riepu, paliktu kaut ko zem riteņa, ja mašīna ir ieķērusies starp celmiem, vai ir gadījusies kāda cita ķibele un ir vajadzība automašīnu pacelt. Atšķirībā no parastā domkrata, Hi-Jack domkrats nav jāliek zem automašīnas tilta vai rāmja, to paredzēts aizāķēt aiz automašīnas sliekšņa vai priekšējā/aizmugurējā bampera. Šeit gan jāatzīmē, ka bamperiem un sliekšņiem jābūt attiecīgi sagatavotiem lai varētu veikt šādas manipulācijas.

 

Ar Hi-Jack domkratu arī ir iespējams izvilkt auto no vietas, kur tas ir iestrēdzis - izmantojot Hi-Jacku kā vinču. Šeit gan jāatceras, ka var izmantot tikai materjālus, kas nestiepjas - tādi kā trsoes un ķēdes, jo Hi-Jacka vilkšanas (celšanas) limits ir ierobežots. Ja izmantosiet striķus un štropes, jūs vienkārši nostiepsiet tos kā stīgas, bet auto nepaksutēsies.

 

 

Ja automašīna nav sagatavota Hi-Jacka izmantošanai var iegādāties attiecīgu uzparikti, kas ļaus automašīnu pacelt aiz riteņa diska.

 

 

Hi-Jacka darbības princips:

 

 

Ar roktura palīdzību tiek kustināts mehānisms, kas vienas kustības laikā pārbīda vienu tapu, otras kustības laikā pārbīda otru tapu. Ar divu rokturu kustību - uz augšu un leju - tiek pabeigts vienas pacelšanās reizes cikls. Tādā veidā kustinot rokturi, tiek lēnām celts automobilis. Tieši tas pats notiek automašīnu nolaižot. Ceļot svaru uz augšu, spēks tiek pielietots spiežot rokturi uz leju, laižot svaru lejā, spēks atdodas uz rokturi un rokturis ar spēku iet uz augšu - šis ir brīdis, kad daudzi cilvēki ir savainojušies. Parasti tās ir jauno Hi-Jack lietotāju iesvētības... šāda kļūda lietotājam gadās vienu reizi mūžā, ja tomēr tas atkārtojas, tad labāk vairs nelietojiet šo instrumentu :)

 

 


 
 
Tālrunis: +371 29458000
Darba laiki: Pirmdiena līdz piektdiena - 09:00 līdz 17:30
Sestdiena - slēgts
Svētdienas - slēgts
Par jebkuru jautājumu kontaktējiet 4x4veikals@gmail.com
© 2009 visas tiesības reģistrētas SIA ATV centrs.
Informāciju no šīs lapas publicēt atļauts tikai ar īpašnieka
rakstisku atļauju.
Valid XHTML