Latviski
Krieviski
 Mums ir patīkami jaunumi. No šī brīža visām Runva vinčām 5 gadu garantija! Garantijas nosacījumi: 1.Vinčai ...
lasīt tālāk
Esam izveidojuši aprakstu par visurgājēja Laplandera pārbūvi, kā arī izveidota atskaite par Arctic Trophy ...
lasīt tālāk
Sadaļā mūsu darbi varat apskatīt jaunākos veikumus ŠEIT
Meklēt


Ceļojumi un maršruti raquo; Rudens 2009 rezultāti un video

Piedzīvojums „Rudens 2009” un „Rudens Šļakatas 2009” ir beidzies!

Divās dienās Piedzīvojuma Ekspedīcijas „Rudens 2009” dalībnieki veica maršrutu no Rīgas līdz Ērgļiem un atpakaļ, kopā 400 km. Pirmajā dienā dalībniekiem bija jāmeklē kontrolpunkti, kuru vērtības bija no 5 līdz 30 punkti, kā arī bija jāizbrauc SU (speciālais uzdevums) dubļains aplis uz laiku. Pirmajā dienā kontrolpunktu bija daudz – kopā 68, visus savākt nebija iespējams, un viss vairāk punktus atrada Vladislavs Bergmanis (580 punkti) otrais – Ints Freibergs (575 punkti) bet trešais – Andris Šarakovs (570 punkti). Savukārt mazo džipu ieskaitē visus „izpogāja” Pēteris Daknis ar Subaru Forester (405 punkti) otrais – Mārtiņš Metāls (373 punkti) kas zaudēja 27 punktus par kavējumu finišā par 11 min. Zēni pļavā iebrauca vircas bedrē – bet cepuri nost Mārtiņam un komandai – pirmoreiz šādā pasākumā un uzstāda teicamu rezultātu. Trešie – Jānis Traubergs (310 punkti)
Pirmās dienas vakarā – dubļu aplis, kur līderu rindās parādās izmaiņas. Lielajā klasē Ints Freibergs pieļauj kļūdu neuzpildot auto ar degvielu pirms dubļu apļa – un gravas vidū viņa auto atsakās strādāt motors, tā kā viņam ir hidroliskās vinča, viņš sevi nevar izvilkt līdzenā vietā lai piedarbinātu motoru un ar to viņam SU sliktākais laiks. SU labāko laiku uzrāda Boicovs Nikalajevs (5 min 19 sec) otrais Māris Āriņš (8 min 32 sec) trešais – Vladislavs Bergmanis (8 min 33 sec) Starpība 1 sek!
Mazajai džipu klasei bija jāveic mazais dubļu aplis, bet arī to daudzi nevarēja veikt laikā... Labākie trīs šeit bija tie, kas viņu vispār izbrauca – Pēteris Daknis ar Subaru (159 sec), Mārtiņš Metāls (180 sec), Jānis Traubergs ar Toyota Landcruiser (197 sec)
Otrajā dienā dalībniekiem bija jāveic ceļš uz Rīgu, pa ceļam vajadzēja atrast 32 kontrolpunktus, un jānobildē tieši tas, ko ir nobildējis organizators. Otrā diena bija patīkama pārmaiņa pēc pirmās dienas steigas un stresa, daudzas ekipāžas beidzot spēja izbaudīt skaisto dabu un interesantās vietas, kuras bija – vecas dzirnavas, tilti, pamestas ēkas, brasli un veci armijas bunkuri. Otrās dienas vakarā dalībniekiem bija jāveic triāla aplis uz laiku. Šeit viss labāko laiku uzrādīja Vladislavs Bergmanis, viņa Toyota 70% no trases atradās virs zemes, tiesneši nevarēja izlemt, vai viņam ieskaitīt šo apli, jo nolikumā teikts, ka aplis ir jāizbrauc, bet viņš viņu izlidoja! Vladislavam 153 sec. Otrais Ints Freibergs, kaut arī MB G klase nav no ātrākajiem un vieglākajiem auto – viņš spēja uzrādīt cienīgu laiku – 164 sec. Trešais – Vilmārs Zvaigzne ar LR Discovery – 170 sec. Diemžēl Boicovs Nikolajevs nespēja pievarēt vienu kalnu un nobrauca apli 600 sec. kas viņu atmeta no stabilas otrās vietas kopvērtējumā.
Mazās automašīnas veca savu mazo apli un te līderis bija Rolands Purens ar Jeep Liberty – 38 sec. Otrais Jānis Traubergs – 42 sec. Dalīta trešā vieta Pēterim Daknis un Miks Avens – 47 sec.
Kopvērtējuma rezultātus jūs varat apskatīties rezultātu tabulās, kā arī varat apskatīties pasākuma video atskaiti.
Pasākums veiksmīgi noslēdzies, ir iztraucēti pāris mednieku kolektīvi (nav ko šaut nabaga lopiņus!:) ) izbraukātas privātās pļavas, gan tās, kur ļāva braukt, gan tās kur nē.. diemžēl. 
Tiksimies mežā!
Arnis Namajuns

REZULTĀTI VISĀM KLASĒM


 
 
Tālrunis: +371 29458000
Darba laiki: Pirmdiena līdz piektdiena - 09:00 līdz 17:30
Sestdiena - slēgts
Svētdienas - slēgts
Par jebkuru jautājumu kontaktējiet 4x4veikals@gmail.com
© 2009 visas tiesības reģistrētas SIA ATV centrs.
Informāciju no šīs lapas publicēt atļauts tikai ar īpašnieka
rakstisku atļauju.
Valid XHTML